Hledáme nové kolegy

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici veterinární lékař/lékařka

Vypisujeme výběrové řízení na pozice:

 

Veterinární lékař/lékařka

Veterinární klinika NISA v Liberci příjme veterinárního lékaře/lékařku. Hledáme kolegy, kteří chtějí pracovat na nadstandardně vybaveném, dobře zavedeném pracovišti se stabilní klientelou, kde klademe důraz na kvalitní diagnostiku i poskytovanou péči. Na klinice máme tým veterinárních lékařů a sester, který si vzájemně vychází vstříc a kde panuje přátelská atmosféra s dobrými mezilidskými vztahy.

 

Hledáme kolegy s vysokou pracovní motivací, příjemným vystupováním, výbornými komunikačními schopnostmi a s odhodláním praktikovat veterinární medicínu na nejvyšší úrovni. Ideální kandidát by měl mít zkušenosti z klinické praxe malých zvířat, měl by být schopen samostatného ordinování i zvládání základní operativy. Uvítáme kolegu/kolegyni se zájmem o specializaci (oftalmologie, ortopedie, dermatologie,onkologie). Určitě zvážíme i žádosti od čerstvých absolventů, nebo kolegů bez klinické praxe, kterým pomůžeme se dále profesně rozvíjet i vzdělávat. 

 

Nabízíme:

 • Dobrý pracovní kolektiv zkušených lékařů a vstřícných sester
 • Výborné přístrojové vybavení (CT, Dig.RTG, USG -Doppler, Idexx laboratoř, Laparoskopie, Stomatologie, Artroskopie atd.)
 • Osobní i profesní podporu dalšího vzdělávání včetně zahraničních seminářů
 • Platové podmínky odpovídající zkušenostem
 • Krásné prostředí Jizerských a Lužických hor (turistika, horská cyklistika, lyže)
 • Možnost ubytování (podkrovní byt 1+1 nebo 2+1)

 

Pokud Vás námi nabízená pozice zaujala prosíme o zaslání profesního CV a motivačního dopisu na: info@klinikanisa.cz

Další články

 • Hledáme nové kolegy

  Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici veterinární lékař/lékařka

 • Výhody a nevýhody kastrace

  Váháte, jestli je kastrace to nejlepší, co můžete udělat? Nebo bylo lepší nechat vašeho pejska (fenku) tak jak ho příroda stvořila? Zvažte nejdříve některá pozitiva i negativa, které kastrace přináší.

KDE NÁS NAJDETE?

 Veterinární klinika NISA
Na Zápraží 390/1
460 01 Liberec 3