COVID-19 Opatření ke COVID-19

Opatření ke COVID-19 platná od 19.10.2020

Nákazová situace se v Liberci zásadně zhoršuje. Zde je přehled nových opatření kliniky, která platí od pondělí 19. 10. až do odvolání. Chirurgické zákroky probíhají nadále dle plánu.

Vážení klienti kliniky,
 
nákazová situace se v Liberci zásadně zhoršuje. Jelikož musíme za každou cenu zabránit šíření infekce mezi personálem kliniky, abychom mohli i v příštích týdnech a měsících poskytovat plnohodnotné veterinární služby, jsme nuceni zavádět následující zpřísněná opatření. Tato opatření platí od pondělí 19.10. do odvolání. Chirurgické zákroky probíhají nadále dle plánu, pakliže neonemocní členové chirurgického týmu. Prosíme klienty o pochopení a součinnost.

 1. V případě zdravotních potíží Vašeho mazlíčka, prosíme nahlaste Vaši plánovanou návštěvu telefonicky. Pokud není možné Vám nabídnout termín, dá Vám recepce instrukce, kdy je nejvhodnější na kliniku dorazit.

  Telefon: 722 400 420 nebo 485 102 277
   
 2. Otevírací doba se zatím nemění.
   
 3. S platností od 19.10 se nesmí v prostorách kliniky pohybovat nikdo kromě personálu. Pacienty budeme tedy na vyšetření přebírat ve venkovních prostorách kliniky. Když s pacientem dorazíte na kliniku – zvoňte (zvonek je za prvními dveřmi v chodbičce vedle proskleného vstupu) nebo volejte na recepci, aby vás kolegyně dala do pořadníku. Vyčkejte buď venku v areálu kliniky nebo ve svém voze až vás recepce telefonicky vyzve.
   
 4. Lékař ve venkovních prostorách kliniky sestaví anamnézu a následně převezme zvíře k dalšímu vyšetření/ošetření již bez přítomnosti majitele.
   
 5. Kontrola pacientů: v plánovaném termínu popište stručně stav zvířete e-mailem, nebo v objednávkovém formuláři popř, telefonicky. Váš ošetřující lékař na základě stavu rozhodne, zda je fyzická kontrola za současné situace nezbytně nutná, případně doporučí další medikaci.
   
 6. Nezvladatelná a agresivní zvířata prosím hlaste předem, aby bylo možné individuální řešení.
   
 7. Po ošetření Vás opět vyzveme telefonicky k vyzvednutí zvířete.


Ve venkovních prostorách kliniky dodržujte prosíme maximální odstup od ostatních klientů, roušky jsou povinné. Prosíme, aby na kliniku chodila k předání/vyzvednutí zvířete pouze jedna oprávněná osoba. Pakliže bude přítomno s jedním zvířetem více osob, budou ostatní požádáni, aby opustili prostor kliniky.

Žádáme vás tímto o striktní respektování nastavených pravidel. Rádi bychom zajistili i v těchto nelehkých dobách plnohodnotnou zdravotní péči pro Vaše zvířata. Pokud budou tato pravidla respektována a dodržována, je větší šance, že to bude v příštích týdnech dále možné. Děkujeme a přejeme Vám i vašim mazlíčkům pevné zdraví.

 

Další články

 • Veterinární asistent/sestra

  Vypisujeme výběrové řízení na pozici veterinární asistent/sestra na plný úvazek. Do našeho týmu přivítáme zkušené sestřičky i nováčky v oboru, které zaškolíme.Podrobnosti v odkazu.

 • Hledáme nové kolegy

  Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici veterinární lékař/lékařka

 • Dobročinný fond: Pomocná tlapka 

  Dramatické okamžiky v ordinacích u nás můžou mít happy end zase o něco častěji.

KDE NÁS NAJDETE?

 Veterinární klinika NISA
Na Zápraží 390/1
460 01 Liberec 3