O nás

Klinika NISA

Naše klinika byla založena v roce 1997 a od té doby vám přinášíme tu nejlepší profesionální péči o vaše mazlíčky. Zabýváme se léčbou a prevencí onemocnění malých zvířat a ptáků a dalšími službami souvisejících s jejich chovem, výživou a celkovým zdravotním stavem.

Neustále se vzděláváme v našem oboru, protože víme, že váš mazlíček je nedílnou součástí vaší rodiny a jako takový si zaslouží jen tu nejlepší profesionální péči.

Jako jediní v Liberci provádíme laparoskopické operace, které se vyznačují malou bolestivostí a naše klinika je vybavena nejmodernější technikou k správné a rychlé diagnostice jako je RTG, sonograf nebo naše vlastní laboratoř.


Chci nás objednat

Aktuálně na klinice

Zjistěte, co je u nás nového a na co se můžete těšit. Pravidelně píšeme o novinkách ve světě veterinární péče a všeho, co s ní souvisí.

Nejnovější články

  • SDMA test na Klinice Nisa

    Jako jedna z prvních veterinárních klinik v ČR nabízíme test SDMA přímo na klinice. Jedná se o zcela novou metodu vyšetření, která pomáhá včasně diagnostikovat a sledovat stav ledvin.

  • Hledáme nové kolegy

    Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici veterinární lékař/lékařka

  • Jak vyzrát na psí úžeh, aneb pozor na termoregulaci

    Přirozená funkce termoregulačního systému u psa slouží ke stejnému účelu, jako u lidí. Jde o snahu zchlazení krve a díky tomu uvedení těla do ideální “provozní” teploty.

KDE NÁS NAJDETE?

 Veterinární klinika NISA
Na Zápraží 390/1
460 01 Liberec 3