Prevence a všeobecná péče

Základ preventivní péče o vašeho zvířecího mazlíčka leží ve vašich rukou. Jste to hlavně vy, kdo dohlíží na to, aby byl zdravý a v dobré kondici. Naše klinika vám v tom bude velmi ráda nápomocná.

Základní oblasti preventivní péče:


PRAVIDELNÉ PŮLROČNÍ PROHLÍDKY

Psi i kočky jsou velmi šikovní při maskování svých zdravotních problémů. Důkladné preventivní klinické vyšetření a v případě potřeby vyšetření krve, moči a trusu, nám velmi často pomáhají odhalit skryté zdravotní problémy, které se při včasném odhalení daří vyléčit, nebo dle charakteru problému lépe zvládat. Podívejte se na naše programy preventivní péče, které jsou pro vás i finančně výhodnější.

Chci nás objednat

VHODNÉ OČKOVÁNÍ

Preventivní očkování psů a koček je nejlepší způsob jak vašemu čtyřnohému kamarádovi zabezpečit dlouhý a zdravý život. Vakcinace chrání před nebezpečnými a často život ohrožujícími onemocněními jako jsou např. vzteklina a psinka u psů, nebo virová leukemie a chlamydie u koček. Rádi vám poradíme nejvhodnější očkovací schéma šité na míru přesně pro potřeby vašeho miláčka.

Chci nás objednat

PREVENTIVNÍ PÉČE O ZUBY

Pravidelná preventivní péče o zuby je nejlevnější a nejúčinnější. Lze tak předcházet mnoha zdravotním problémům. Rádi vám poradíme, jak o chrup vašeho zvířete pečovat, tak abyste předešli různým bolestivým stavům v dutině ústní. Součástí preventivní péče by měla být důkladná prohlídka zubů, odstraňování zubního kamene a případné včasné řešení odhalených onemocnění zubů.

Chci nás objednat

SPRÁVNÁ VÝŽIVA

Rádi vám poradíme s výběrem správného krmiva, které bude vhodné přesně pro vaše zvíře. Máme rozsáhle znalosti v oblasti dietologie a poradíme vám, jak správně krmit zdravá zvířata v různých životních stádiích a s různou zátěží, ale i jak krmit pacienty nemocné vyžadující specializovanou dietu.

Chci nás objednat

PREVENCE VNITŘNÍCH I VNĚJŠÍCH PARAZITŮ

Už si nevíte rady, jak se zbavit blech? Nefungují vám přípravky na klíšťata? Nevíte, jak často a čím účinně ale šetrně odčervovat? Bojujete již dlouho s kožními parazity a neustále se vám nedaří se jich zbavit? Rádi vám poradíme nejvhodnější a nejšetrnější prevenci a v případě potřeby i léčbu.

Chci nás objednat
Pro podrobnější informace se podívejte na naše
PROGRAMY PREVENTIVNÍ PÉČE


Jste rozhodnutí se preventivní péči opravdu věnovat? Chceme vám toto rozhodnutí maximálně ulehčit. Proto vám nabízíme programy preventivní péče, které pro vás i vašeho mazlíčka přináší mnoho výhod. 

Chci nás objednat

Další články

  • SDMA test na Klinice Nisa

    Jako jedna z prvních veterinárních klinik v ČR nabízíme test SDMA přímo na klinice. Jedná se o zcela novou metodu vyšetření, která pomáhá včasně diagnostikovat a sledovat stav ledvin.

  • Hledáme nové kolegy

    Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici veterinární lékař/lékařka

  • Jak vyzrát na psí úžeh, aneb pozor na termoregulaci

    Přirozená funkce termoregulačního systému u psa slouží ke stejnému účelu, jako u lidí. Jde o snahu zchlazení krve a díky tomu uvedení těla do ideální “provozní” teploty.

KDE NÁS NAJDETE?

 Veterinární klinika NISA
Na Zápraží 390/1
460 01 Liberec 3