COVID-19 Opatření ke COVID-19

POZOR! Omezený provoz kliniky mezi státními svátky

V pátek 1.7.2022 a v pondělí 4.7. bude klinika z důvodu čerpání dovolené uzavřena. Od čtvrtka 7.7. 2022 bude klinika opět fungovat v běžném režimu.

Vážení klienti,
v pátek 1.7.2022 a v pondělí 4.7. 2022 bude klinika z důvodu čerpání dovolené uzavřena. V tyto dny, pokud budete vyžadovat neodkladné ošetření, můžete využít služeb pohotovosti kliniky v Ostašově. Od čtvrtka 7.7. 2022 bude klinika opět fungovat v běžném režimu tedy ve všední dny od 8.00 do 18.00.
Děkujeme za pochopení.

Další články

  • Veterinární asistent/sestra

    Vypisujeme výběrové řízení na pozici veterinární asistent/sestra na plný úvazek. Do našeho týmu přivítáme zkušené sestřičky i nováčky v oboru, které zaškolíme.Podrobnosti v odkazu.

  • Hledáme nové kolegy

    Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici veterinární lékař/lékařka

  • Výhody a nevýhody kastrace

    Váháte, jestli je kastrace to nejlepší, co můžete udělat? Nebo bylo lepší nechat vašeho pejska (fenku) tak jak ho příroda stvořila? Zvažte nejdříve některá pozitiva i negativa, které kastrace přináší.

KDE NÁS NAJDETE?

 Veterinární klinika NISA
Na Zápraží 390/1
460 01 Liberec 3