Fyzioterapie

Stejně jako u lidí, napomáhá rehabilitace a fyzioterapie našim čtyřnohým pacientům rychleji se zotavit po některých těžších operacích pohybového aparátu a páteře. Námi používané rehabilitační programy snižují pooperační bolestivost, otoky a celkově umožňují zkrátit dobu hojení. Používáme k tomu velkou škálu programů našeho terapeutického laserového přístroje, masážní pohyby a cviky. Hydroterapie zahrnuje plavání v teplé lázni v naší rehabilitační vaně (zatím pouze pro menší plemena). Po zahájení pooperační péče u nás vás naučíme, jak v některých rehabilitačních masážích a cvicích pokračovat doma.

Provádíme

 • Masážní terapii a cviky
 • Hydroterapii: urychluje pooperační uzdravení, vede ke zlepšení funkce slabých a špatně pohyblivých končetin, zlepšuje rozsah pohyblivosti kloubů, zabraňuje pokračující atrofii svalů následkem jejich nepoužívání.
 • Laserovou terapii: snižuje bolestivost, zlepšuje prokrvení v místě aplikace, čímž urychluje hojení nejen pooperačních ran, ale i jiných zánětlivých procesů.


Chci nás objednat

Aktuálně na klinice

Zjistěte, co je u nás nového a na co se můžete těšit. Pravidelně píšeme o novinkách ve světě veterinární péče a všeho, co s ní souvisí.

Nejnovější články

 • SDMA test na Klinice Nisa

  Jako jedna z prvních veterinárních klinik v ČR nabízíme test SDMA přímo na klinice. Jedná se o zcela novou metodu vyšetření, která pomáhá včasně diagnostikovat a sledovat stav ledvin.

 • Hledáme nové kolegy

  Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici veterinární lékař/lékařka

 • Jak vyzrát na psí úžeh, aneb pozor na termoregulaci

  Přirozená funkce termoregulačního systému u psa slouží ke stejnému účelu, jako u lidí. Jde o snahu zchlazení krve a díky tomu uvedení těla do ideální “provozní” teploty.

KDE NÁS NAJDETE?

 Veterinární klinika NISA
Na Zápraží 390/1
460 01 Liberec 3